Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Elementy dodatkowe biurek

Porządek z dokumentami, przyborami i narzędziami do pisania oraz osprzętem komputerowym ma istotny wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy oraz pracę w gabinecie. To dlatego w asortymencie naszego sklepu z meblami gabinetowymi poza biurkami, regałami i szafkami można znaleźć również elementy dodatkowe do biurek, dzięki którym łatwiej będzie zorganizować sobie pracę przy komputerze i zachować porządek na blacie.

Plączące się między nogami kable i przewody komputerowe, wieczny bałagan i brak miejsca do pracy – każda osoba regularnie wypełniająca dokumenty lub pracująca z komputerem wie, jak bardzo irytujące mogą być te aspekty. W naszym sklepie można zatem znaleźć między innymi półki pod klawiaturę montowane pod blatem, które pozwolą zaoszczędzić miejsce na blacie, elementy do mocowania i prowadzenia kabli oraz półki i piórniki, dzięki którym ważne papiery i dokumenty zawsze będą uporządkowane i pod ręką.

Ponadto posiadamy także różne elementy konstrukcyjne, takie jak nogi podpierające do blatu, osłony do biurka, podstawy i zawiesia do komputera stacjonarnego oraz wózki na stację dysków.

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów