Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Biurka

Każdy, kto zajmuje się na co dzień praca biurową lub potrzebuje odpowiedniego miejsca do nauki czy tworzenia projektów, powinien poświęcić nieco uwagi na wybór idealnego biurka. Mebel powinien być nie tylko odpowiednio wysoki, ale także dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy. Wyprodukowany z trwałych tworzyw będzie spełniał swoją funkcję przez lata.

Osobom, które myślą o wyposażeniu biura w gustowne meble, polecamy modele SVENBOX EC16 ECHO wykonane z płyt melaminowanej i PVC, z dodatkiem aluminiowych elementów. Do niego z łatwością można dokompletować regały oraz szafy, tworząc funkcjonalną przestrzeń.

Uczniowie będą z kolei zadowoleni z modelu SVENBOX CLASSIC, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i sali lekcyjnej. Lekka konstrukcja i szeroki blat są gwarancją komfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Ciekawym rozwiązaniem są również elementy do rozbudowy układów biurek. Są gotowe do montażu wzdłuż ścian, dzięki czemu znakomicie nadają się do przygotowania stanowisk komputerowych.

Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów