Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Szafy i regały

Każdy, kto choć raz miał styczność z pracą biurową, wie jak bardzo pomocne w prawidłowej organizacji pracy ma utrzymanie porządku w biurze lub gabinecie firmowym. Poustawiane na regałach segregatory oraz uporządkowane na blacie biurka dokumenty sprawiają, że pracująca w gabinecie osoba zawsze wie gdzie co się znajduje.

Oferowane przez nas regały i szafy umożliwiają zachowanie porządku nie tylko w firmowych papierach, pismach i ważnych dokumentach, ale również w samym pomieszczeniu. Proponujemy zestawy eleganckich regałów, szaf i szafek. Obszerne meble wyposażone są w solidne, wytrzymałe półki, które pomieszczą wiele segregatorów, dokumentów czy książek. Ważnym elementem wyposażenia pomieszczenia biurowego jest również szafa ubraniowo-aktowa, w której dyskretnie można przechowywać odzież wierzchnią.

Oferujemy nie tylko eleganckie meble o głębokich barwach (np. calvados czy olcha), ale również poszczególne elementy, które można dobrać w zależności od indywidualnych preferencji. Naszym klientom możemy zaoferować między innymi do wyboru drzwi z płyty melaminowanej lub szklane. Elegancję i stylowość mebli podkreślają dodatkowo szare, metalowe uchwyty.

Jest 36 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 36 elementów