Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Fotele gabinetowe

Codzienna praca przy biurku nie musi być uciążliwa – wystarczy tylko zapewnić sobie do niej odpowiednie, komfortowe warunki. Jednym z głównych czynników decydujących o naszym samopoczuciu podczas wielogodzinnego wypełniania dokumentów i pracy przed monitorem komputera jest mebel, na którym siedzimy. Nasza firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych foteli gabinetowych przeznaczonych do pracy przy biurkach i stołach konferencyjnych.

Dostępne w naszym asortymencie fotele gabinetowe posiadają szereg udogodnień, m.in. szerokie, komfortowe, ergonomiczne siedziska i profilowane oparcia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów (pianka, siatka, ekoskóra) elementy zapewniają komfort podczas siedzenia i pozwalają odpocząć kręgosłupowi oraz utrzymać odpowiednią pozycję podczas pracy. Wybrane modele posiadają również regul ułożenia zagłówka: wysokości i kąta nachylenia. Istotną rolę odgrywają także możliwość ustawienia wysokości siedziska oraz podłokietniki z możliwością regulacji, które można dopasować do swoich wymagań.

Oferowane fotele gabinetowe charakteryzują się jednak nie tylko funkcjonalnością, ale i efektownym wyglądem – dzięki temu będą one praktyczną ozdobą każdego biura.

W tej kategorii nie ma produktów.