Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Biurka gabinetowe

Przy aranżowaniu przestrzeni biurowych równie dużą uwagę co do estetyki pomieszczenia, należy przykładać do funkcjonalności poszczególnych mebli i elementów. To dlatego nasza firma oferuje stylowe biurka gabinetowe, które wprowadzą do wnętrza szykowną elegancję, a także staną się centrum zorganizowanej pracy.

Oferujemy meble o różnych wymiarach – ich głębokość wynosi 800 mm, a szerokość 1600 lub 1800 mm. Tak duży blat sprawia, że na biurku bez problemu znajdzie się miejsce dla laptopa lub dużego monitora, a także wystarczająco duża powierzchnia do swobodnego wykonywanie wszelkiego rodzaju czynności biurowych i papierkowych. Na blacie można także ustawić tackę na listy.

Te gabinetowe meble wykonane są w dużej mierze z płyty melaminowanej w gustownych odcieniach orzecha i orzecha nizinnego. Dopełnieniem stylowego wyglądu i solidnej konstrukcji są obrzeża PCV i elementy dystansowe wykonane z aluminium. Dzięki swojej prostej budowie i uniwersalnym kolorom oferowane meble gabinetowe sprawdzą się w większości – zarówno mniejszych, jak i większych – pomieszczeń.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów