Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Stoły konferencyjne

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego firmowego biura powinien być zestaw stołów konferencyjnych. Przy nich odbywają się najważniejsze rozmowy, szkolenia i spotkania, nad nimi także przedsiębiorcy planują strategie na przyszłość oraz prowadzą negocjacje z kontrahentami. Taki mebel powinien zatem być nie tylko elegancki, ale również przystosowany do pomieszczeń o różnej wielkości i spotkań o różnym charakterze.

W naszej ofercie można znaleźć proste w montażu, stylowe, uniwersalne stoły konferencyjne, które dobrze wpasują się do każdego wnętrza. Blaty oferowanych mebli wykonane są z płyty melaminowanej w kolorze buku, orzecha nizinnego, klona jersey czy olchy. Dzięki temu można u nas znaleźć odpowiednie stoły konferencyjne do wnętrz wymagających rozjaśnienia oraz do pomieszczeń, w których ciemny blat będzie dobrze kontrastował z jasnymi ścianami.

Uzupełnieniem stołu konferencyjnego są elementy do rozbudowy, czyli blaty na dwóch nogach z jednej strony, które można doczepiać w prosty sposób. Rozbudowany tak podłużny stół można z łatwością dostosowywać do liczby uczestników poszczególnych spotkań.

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów