Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Tagi

Informacja

Stoły i stoliki

Do niezbędnego wyposażenia gabinetów firmowych oraz biur z pewnością należą różnego rodzaju stoły i stoliki. Szczególnie duże znaczenie w budynkach firmowych odgrywają stoły konferencyjne. W naszym asortymencie można znaleźć różne warianty tych mebli w wielu wymiarach. Posiadamy zarówno meble o blatach prostokątnych lub kwadratowych oraz stoły o blatach okrągłych. Te ostatnie modele szczególnie pożądane są podczas spotkań, w których uczestniczy kilka osób – umożliwiają one bowiem wszystkim rozmówcom zajęcie równych pozycji.

Ważną rolę spełniają jednak również różnego rodzaju stołki i stoliki. Są one przydatne nie tylko podczas mniej oficjalnych spotkań w gabinecie przy kawie, ale wykorzystuje się jeszcze również w poczekalniach czy hotelowym lobby.

Ponadto, niewątpliwym atutem oferowanych blatów jest również możliwość kolorystycznego dopasowania ich do pozostałych mebli znajdujących się w naszym asortymencie. Proponujemy stoły w kolorze olchy, calvados, orzecha nizinnego, klona jersey czy buku.

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów